تعاونی مسکن فوتبال ایران
تهران,ایران
02144924945

درباره ما

تعاونی مسکن فوتبال

Football Maskan

تعاونی مسکن فوتبال با تأکید بر تخصص، توان مالی و تجربه ی اعضای هیئت مدیره خود و متخصصین گروه بین المللی برج سازان بیم و با حمایت های همه جانبه کنسرسیوم تشکیل شده فی مابین و واگذاری وام های قرض الحسنه و وام های مسکن, جهت پروژه های مسکونی و تأمین آتیه مسکن فوتبالیست ها و پیشکسوتان این حوزه با ارائه ی اقساط طی مدت زمان ساخت هر پروژه به صورت قیمت تمام شده ساخت و زیر قیمت منطقه با اخذ مجوزهای لازمه از اداره کل تعاون و مراجع و دستگاه های ذی صلاح از کلیه فوتبالیست ها  و پیشکسوتان این حوزه ثبت نام بعمل می آورد.

کلیه فوتبالیست های محترم می توانند با ارائه مدارک شناسایی خود به دفتر تعاونی مسکن مراجعه و یا با شماره تلفن های 7-۴۴۹۲۴۹۴۵ جهت دریافت شرایط ثبت نام در پروژه اقدام نمایند. ورود کلیه فوتبالیست ها و پیشکسوتان این حوزه را به تعاونی مسکن فوتبال خیر مقدم عرض می نمائیم.

نیم نگاهی بر فعالیت های تعاونی مسکن فوتبال

1-مدیریت، ساخت و اجرای پروژه های بزرگ، با رعایت استاندارهای بین المللی در ساخت آپارتمان و برج های مسکونی در استان تهران با قیمت تمام شده ساخت و زیر قیمت منطقه.
۲- مدیریت، ساخت و اجرای پروژه های شهرک های ویلایی جامعه فوتبال در مناطق خوش آب و هوا در حومه تهران.
۳- مدیریت، ساخت و اجرای پروژه های شهرک های ویلایی لوکس و آپارتمان و برج های لوکس فوتبالیست ها در شهرهای شمالی کشور (استانهای مازندران و گیلان) با قیمت تمام شده ساخت و زیر قیمت منطقه.
۴- مدیریت، ساخت و اجرای پروژه های شهرک های ویلایی و آپارتمان و برج های مسکونی جامعه فوتبالی در جزیره زیبای کیش و قشم با قیمت تمام شده ساخت و زیر قیمت منطقه.
۵- مدیریت، ساخت و اجرای پروژه های مسکونی در کشورهای توریستی و تفریحی ترکیه ، ارمنستان ، امارت متحده عربی و یونان در آینده ای نزدیک.
۶- کمک به زندگی بهتر در راستای تأمین مسکن فوتبالیست ها و پیشکسوتان این حوزه به جهت خانه دار شدن و یا سرمایه گذاری با قیمت تمام شده ساخت و زیر قیمت منطقه.
۷- ساخت مراکز درمانی، درمانگاه، بیمارستان و دهکده های توریست درمانی و جذب بیماران خارجی و سهامدار نمودن جامعه فوتبال و پیشکسوتان این حوزه در مراکز درمانی و بیمارستانها.
۸- ساخت مجتمع های ورزشی، گردشگری، تفریحی و سهامدار نمودن فوتبالیست ها در کلیه ی مجموعه های رفاهی.

ویدیو
گالری تصاویر